Nasi Partnerzy

Matusewicz Development realizuje projekty z myślą o najbardziej wymagających klientach. Niebanalna, południowa estetyka osiedli mieszkaniowych, wysoki standard na etapie deweloperskim oraz projekty bazujące na przestrzeni to motywy przewodnie dla Matusewicz Development.  Mieszkania o wysokości 3m., drewniane okna o wysokości 2,80 m., automatyczne, przeciwwłamaniowe rolety we wszystkich oknach – to tylko niektóre zalety inwestycji, za które klienci cenią Matusewicz Development jako dewelopera.

Dla wszystkich Klientów, którzy poszukują podwyższonego standardu, bezpośredniego sąsiedztwa parku oraz jednocześnie świetnej komuniacji mamy dobrą wiadomość – juz niedługo w sprzedaży II Etap inwestycji Willa Wrocław – jedynej takiej we Wrocławiu.


CORP DEVELOPMENT to wrocławska spółka deweloperska działająca na rynku lokalnym, operująca zarówno w segmencie budownictwa mieszkaniowego, jak i w sektorze usług oraz biur. Specjalizuje się w budowie niszowych oraz niestandardowych przedsięwzięć inwestycyjnych, koncentrując skalę prowadzonej działalności na wyszukanych architektonicznie i konstrukcyjnie małych oraz średnich projektach deweloperskich. Realizowane przez CORP DEVELOPMENT inwestycje zyskują uznanie nie tylko wśród naszych Klientów, ale również niezależnych obserwatorów i ekspertów ceniących odwagę w projektowaniu, budowaniu i komercjalizacji obiektów.

Nowoczesne materiały i odważe projekty to rzeczy, które nas zachwyciły w CORP DEVELOPMENT stąd nasza współpraca przy sprzedaży mieszkań i przestrzeni komercyjnych w inwestycji CORPO.


 

Z Kancelarią Cyris Legal współpracujemy od początku naszego działania. Nasze umowy – dbając o dobro stron transakcji, jednocześnie są zgodne z prawem jak i nie stoją w sprzeczności ze współżyciem społecznym.

Kancelaria Cyris Legal ma bardzo duże doświadczenie w sprawach dotyczacych rynku nierychomości w Polsce a my dzięki tej współpracy jesteśmy na bierząco ze zmianamanami prawa i dzięki temu jeszcze lepiej dbamy o interesy naszych Klientów.


Pracownia R'HOUSE zależności od potrzeb, wspólnie z konstruktorami, specjalistami od krajobrazu, zieleni, zwierząt, instalacji, światła, tworzy interdyscyplinarny team, zapewniając wszechstronną obsługę na etapie projektowania i realizacji inwestycji. Efektem tej pracy są liczne nagrody w konkursach architektonicznych oraz nagrody za realizacje obiektów architektonicznych.

Z pracownią R'HOUSE nasi klienci współpracują zarówno na etapie projektów koncepcyjnych, wielobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych, jak i projektów wnętrz, wizualizacji i animacji architektonicznych. 25-letnie doświadczenie sprawdza się nawet przy najbardziej wymagających projektach i… klientach. 


W związku z rosnącym zainteresowaniem na usługi kompleksowego wykończenia mieszkań pod klucz rozpoczęliśmy współpracę z RM-Design, którzy przygotują dla Was  profesjonalny projekt wnętrza, doradzą w wyborze materiałów oraz wykończą Wasze mieszkanie. Wszystkie prace będą stale nadzorowane przez kierownika projektu,  otrzymacie na umowie gwarancję terminu, budżetu oraz 24 miesięcznego serwisu gwarancyjnego. Zapraszamy do kontaktu i umówienia spotkania.